SİPARİŞLERİNİZ İÇİN Kargo Ücreti Alınmamaktadır!
0507 781 81 81 7/24 Müşteri Destek

HAKKIMIZDA

GREFTCİ A.Ş.

Medikal İthalat ve İhracat A.Ş. Kuruluşu Greftci!

2012 yılından beri dental sektörde faaliyet gösteren GREFTCİ A.Ş. özellikle dental biyomateryal alanındaki tecrübesi ve uzmanlaşmış kadrosuyla tüm Türkiye genelindeki hekim ve kliniklere hizmet vermektedir.

Uluslararası faaliyet gösteren pek çok saygın firmaya ait ürünlerin Türkiye genelindeki satış ve dağıtım faaliyetlerini yürüten şirketimiz, kaliteli ürün-doğru fiyat prensibi çerçevesinde, ürün portföyünü her geçen gün genişletmekte ve son kullanıcı olan hekimlerimizin değerli görüş ve önerilerini dikkate alarak, ürün ve fiyat politikasına yön vermektedir.

  • Kocatepe Mahallesi, Bayındır-2 Sk. No:62, 06420 Çankaya/Ankara
  • +90 312 995 01 55 - 0 507 781 81 81
  • Pzt - Paz : (08:00-24:00)
Gelişmeye açık yönetim yapımız ve eğitimli kadromuz, tüm dünyadaki dental teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve ilgili tüm fuar ve kongrelere katılım sağlamaktadır.

Firmamız satış öncesi hizmet ve bilgilendirme, satış sonrası takip ve geri dönüş süreçlerini titizlikle yönetmekte ve iş süreçlerini bu çerçevede şekillendirmektedir. Hizmet verdiğimiz tüm klinik ve hekimlerimizi müşterilerimiz değil, iş ailemizin bir parçası olarak kabul ediyor ve her geçen gün daha da büyüyen ailemizin, daima yanında olacağımıza söz veriyoruz.

Birlikte, daima ileriye…

e-BÜLTEN ÜYELİĞİ

greftci.com Hizmetlerinden haberdar olmak için ücretsiz e-posta adresinizi ekleyerek abone olabilirsiniz!

SON GEZDİĞİNİZ ÜRÜNLER

SON GEZDİĞİNİZ ÜRÜNLER